Reference

Port Jagodowo

V současné době jsou stále více žádané jako prostory k bydlení objekty a místa, která byla dříve využívána zcela jiným způsobem. Jako například u tohoto developerského projektu, který vznikl z brownfieldu – bývalé fabriky na výrobu lodi.

Pro nás to byla výzva, která mnoha lidem proměnila sen ve vlastní kvalitní bydlení v realitu. Vše začalo nákupem pozemků, vybouráním starých objektů a přípravou projektu, který prostor využil k výstavbě řady rodinných domů. Zajistili jsme projekt, inženýrské činnosti, samotnou výstavbu, a nakonec realizovali i samotný prodej do rukou spokojených klientů.

Blízkost města a přírody

Port Jagodowo se stalo dokonalým místem k bydlení pro klienty, kteří chtějí využívat výhod města a zároveň si cení klid a kontakt s přírodou. V projektu je 13 řadových domů, prostorné společné cesty, dětské hřiště a dostatek míst na parkování.

Výjimečná architektura

Moderní domy vypadají na první pohled stejně, což je záměr celého projektu a který tak dokonale souzní s prostředím. Nicméně uvnitř skrývají byty různá architektonická řešení odvislá od přáních klientů.

Standard share and core

Domy byly prodávané ve standardu share and core.

Soukromí a prostor

Každý dům má terasu neviditelnou pro sousedy, zahradu a prostorný interiér. Některé domy mají obývací pokoj otevřený do druhého podlaží.

Další informace

   Realizace 2019-2021. Investice 42.000.000 Kč 

Další informace

Realizace 2019-2021. Objem investice 42.000.000 Kč

Soukromí a prostor

Každý dům má terasu, která poskytuje dokonalé soukromí i před zraky nejbližších sousedů a k tomu navíc i prostorný a prosvětlený interiér. Některé domy mají speciální řešení obývacího pokoje, který je tak otevřený do druhého podlaží.

Podívejte se na naše poslední projekty

Stavba Jagiellońska 12 se nachází ve vyhledávaném historickém centru města. Jedná se o komplex pěti architektonicky oddělených domů spojených nápaditě do jednoho celku.

Projekt v oblíbeném lázeňském městě. Je určen pro náročného klienta, který hledá byt nebo apartmán s nízkými provozními náklady.Zaměřujeme se i na náročnější klienty, kteří by rádi bydleli na nějakém atraktivním místě, přesto dávají přednost bytu nebo apartmánu s nízkými provozními náklady.

Zde představujeme projekt, na který jsme nesmírně pyšni. Je umístěn v historickém centru města Toruń, které je zapsané na seznamu UNESCO.

V současné době jsou stále více žádané jako prostory k bydlení objekty a místa, která byla dříve využívána zcela jiným způsobem.

Náročným projektům se nevyhýbáme. A proto jsme zajistili záchranu jedinečné stavby. Pro nás jde o unikátní investici, která byla realizovaná pod přísným dohledem památkového ústavu.

Projekt je situován ve středních Čechách, jižně od Prahy. Naše společnost při něm spolupracovala při tvorbě vize projektu, architektonické studie a studie proveditelnosti.