Reference

Jagiellończyk Toruń

Projekt, na který jsme nesmírně pyšni. Dva činžovní domy v historickém centru města, zapsaném na seznam UNESCO. Postavili jsme realizační tým, zajistili nákup objektů, projektovou dokumentaci, inženýring, rozdělení na jednotky, rekonstrukci a prodej včetně klientského servisu.

Vyjímečná lokalita

Apartmány v této lokalitě to skvělé místo na exkluzivní bydlení, investici nebo na pronájem. Celkem zde vzniklo 72 bytů a 2 nebytové prostory

Špičkové zpracování

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing

Standard na přání

Byty jsme dodali ve standardu share and core nebo plně vybavené a připravené na pronájem. Nechyběl servis bytového architekta.

Dodatečné informace

Realizace 2019-2021. Objem investice 108.000.000 Kč

Podívejte se na naše poslední projekty

Projekt v historickém centru města. Pětdomů spojených do jednoho celku s krásnou zahradou a parkingem. 

Projekt v oblíbeném lázeňském městě. Je určen pro náročného klienta, který hledá byt nebo apartmán s nízkými provozními náklady.

Projekt, na který jsme nesmírně pyšni. Dva činžovní domy v historickém centru města, zapsaném na seznam UNESCO.

Developerský projekt vzniklý zbrownfieldu–bývalé fabriky na výrobu lodi.

Unikátní investicerealizovanápod dohledem památkového ústavu, při níž jsmezachránili chátrajícíbudovu postavenou zhrázděného zdiva.

Jedinečný projekt rekonstrukce 200 let staré usedlosti zapsané na seznam kulturních památek.